Męski styl

Garnitur szyty na miarę czy ze sklepu?

Po kupnie garnituru zwykle oczekujemy, że będzie on służył nam co najmniej parę lat. Jest to ubiór, za który płacimy dość dużo, więc mamy co do niego niemałe oczekiwania. Garnitur musi się odpowiednio przedstawiać i poprawnie formować się naszym ciele. Tak więc warto zastanowić się nad wybraniem garnituru na miarę.

Jak wygląda szycie garniturów na miarę?

Garnitur szyty na miarę to skomplikowany proces, na który składa się kooperacja krawca i klienta. Żeby wyrób końcowy był zgodny z oczekiwaniami klienta, powinien on rzeczowo omówić z wykonawcą własne potrzeby. Garnitur szyty na miarę istotnie odróżnia się swoją klasą od tych z popularnych sieciówek. Nie tylko pozwala na dopasowanie kształtu do każdej sylwetki, ale daje również szersze alternatywy w kwestii selekcji materiału. Miejmy na uwadze, iż stylowy garnitur nie może być wykonany z tkaniny poliestrowej. Najbardziej odpowiednia jest tkanina wełniana, która jest dobra na każdą porę roku. W zależności od okazji jak też zastosowania garnituru możesz wybrać różne desenie i kroje.

Garnitur szyty na miarę Katowice – dlaczego warto?

Garnitur na miarę to właściwy wybór, ponieważ w garniturze pragniemy poczuć się nieprzeciętnie i prezentować się dobrze. Garnitur szyty na miarę przez to, że jest dostosowany do naszej sylwetki, będzie fantastycznie prezentował się na każdym. Gdy chcemy przedstawiać się profesjonalnie i elegancko nie powinniśmy pozwolić sobie na garnitur, który jest za ciasny lub za duży. Specjalista zbierając szczegółowe wymiary i znając się na konstrukcji garniturów pozwoli nam doskonale poczuć się w uszytym przez niego garniturze. 

Źródło: Alhen – producent garniturów