Męski styl

Od czego zależy cena garnituru?

Garnitur jest bardzo elegancki i ubierany na specjalne okazje. Aby doskonale wyglądał oraz był wygodny, przy jego wyborze dobrze jest zwrócić uwagę na parę podstawowych parametrów. Wielu klientów waha się, czy kupić garnitur szyty na miarę. Co wybrać? Co zdecydowanie warto wiedzieć o garniturach szytych na wymiar?

Jak wygląda szycie garniturów na miarę?

Gotowe garnitury, choć w wielu przypadkach mogą wyglądać atrakcyjnie, zwykle szyte są z nieco gorszej jakości tkanin (z tego powodu kosztują mniej), oraz, co najistotniejsze niezwykle trudno jest dopasować wymiary. Przy całym zestawie może to być jeszcze trudniejsze – zwykle nie zgadza się długość rękawów i nogawek. Wszystkie te trudności skutecznie rozwiązuje garnitur skrojony na miarę. Obecnie jest on coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem z powodu swoich licznych zalet.

Garnitur na miarę – zalety?

Najważniejszą zaletą szytych garniturów jest przede wszystkim idealne dopasowanie do sylwetki. Nie ma mowy o żadnych niedociągnięciach, ponieważ przed przystąpieniem do szycia pobierane są wymiary klienta. Odpowiednio uszyty garnitur doskonale podkreśla wszelkie atuty i akcentuje niezależność właściciela. Składając zamówienie należy podać wymarzony kolor oraz fakturę tkanin – ubranie będzie oryginalne, co jest niemożliwe przy gotowych garniturach.

Ile kosztuje szyty garnitur?

Rozpiętość cen garniturów szytych na wymiar jest naprawdę spora. Może zależeć w dużej mierze od tego, jak bardzo skomplikowany jest projekt, jaka tkanina zostanie użyta oraz gdzie leży firma. Koszty zaczynają się od 1000 złotych i mogą sięgać nawet kilkunastu tysięcy. Na uszycie garnituru można czekać nawet powyżej trzech miesięcy.

Dobra firma gwarancją najwyższej jakości garnituru?

Na wygląd i jakość garnituru wpływa w dużej mierze firma. Dlatego też warto wybierać tylko sprawdzone i doświadczone marki takie, jak na przykład https://sklep.alhen.pl/category/garnitury-na-miare. Firma zajmuje się szyciem garniturów z najwyższej jakości tkanin. O jej jakości świadczy szczególnie mnóstwo pozytywnych rekomendacji klientów, a także duże doświadczenie. ALHEN dba też o dobry kontakt z każdym klientem oraz dopasowanie do jego oczekiwań.