Dom

Zaprojektuj schody idealnie dobrane do Twojego gustu

Stolmark jest to firma realizująca usługi stolarskie w Trójmieście i okolicach, robiąca niesamowite projekty schodów. Zamów to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza! Jako jedna z nielicznych  firm oferują tworzenie schodów w dopasowanym rozmiarze. Jeżeli nie wiesz co będzie najlepszą opcją, to chętnie pomogą dopasować rozmiar i materiał, które posłużą do zrealizowania twojego wymarzonego projektu.

Zobacz stronę www.

Stolmark – najlepszy wykonawca schodów na Pomorzu

Co najważniejsze – wkładają całe serce w realizowane projekty. Zawsze słuchają oczekiwań klienta, aby dopasować schody do jego wszystkich potrzeb i planów. Mogą Ci zaoferować wykonanie schodów z wielu rozmaitych materiałów. Najczęściej wybieranymi przez klientów rozwiązaniami są schody:

  • z drewna
  • betonowe
  • ze szkła
  • dywanowe

Podczas wymyślania planu domu dużo osób myśli jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby pasowały do kompozycji całego pomieszczenia. Schody stanowią ogniska każdego domu i wiele zależy od ich stylu. Trzeba umieć dobrać odpowiedni model, tak aby schody stanowiły modny dodatek, bez przytłaczania całego pomieszczenia.  Po dobraniu odpowiedniego kształtu pora przemyśleć nad rodzajem materiału, z którego zostaną wykonane. Masz do wyboru od groma fantastycznych projektów, które nadadzą wyrazu wnętrzu. Popularnym rozwiązaniem są schody z drewna. 

Niech Twój dom wejdzie na wyższy poziom, dzięki wyjątkowym schodom

Podstawowym założeniem każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one zrobione. Dobrze dobrane tworzywo zapewnia trwałość na wiele lat oraz może nadać wnętrzu nietuzinkowości. Klasycznym i najbardziej znanym, oraz tradycyjnym surowcem jest drewno. Schody stworzone z drewna są doskonałym wyborem dla fanatyków ciepłych pomieszczeń, tworząc piękny rodzinny klimat. Coraz większą popularnością cieszą się też mocno rustykalne wnętrza, gdzie doskonale nada się naturalne drewno. Pomyśl nad wyborem schodów z metalu, jeżeli jesteś zwolennikiem minimalistyczne wnętrza. Metal kreuje nieco  surowy i minimalistyczny klimat. Przebywając w pomieszczeniu, który prezentuje styl industrialny, na pewno będziesz czuć powiew ducha czasu.

Schody dywanowe, są połączeniem schodów drewnianych i metalowych. W większości są wykonane z drewna, jednocześnie zachowując minimalizm. W przypadku gdy zależy Ci na otrzymaniu efektu solidnej kompozycji to najlepszym wyborem będą schody betonowe. Są niezwykle trwałe i nadadzą się do pomieszczeń o minimalistycznych wykończeniach, budynków gospodarczych, a także przestrzeni publicznych. Schody szklane są przeznaczone głównie do współczesnych i jasnych pomieszczeń. Te rozwiązanie z cała pewnością nadaje artystycznego charakteru.

Jaka balustrada do schodów

Niezależnie od schodów, które wybierzesz to bez watpienia szklane balustrady będą wkomponowywać się do każdego ich rodzaju. Nadadzą Twojemu wnętrzu  naprawdę nowoczesny charakter zachowując jednocześnie użyteczność. Gdy zabierasz się za budowę lub odświeżenie domu, należy pamiętać o balustradach, ze względu na bezpieczeństwo rodziny.